Про допомогу Україні

З 24 лютого 2022 весь світ захоплюється героїчним спротивом українців неспровокованій повномасштабній військовій агресії російської федерації. Ми проявили себе незломним та сильним народом, ми витримало багато горя, принесеного на нашу землю російським ворогом і продовжуємо боротися.

Багато років ворог з середини знищував нашу державність та спроможність бути незалежними, створювалась агентурна мережа та вбивалися державні та суспільні інститути.

Це сильно послабило Україну, але завдячуючи Збройним силам України, іншим силовим відомствам, що не піддалися корупційним спокусам та зрадницьким настроям, волонтерському руху і небайдужим патріотам, Україна та українці вистояли в найважчі моменти російської навали. Попереду перемога, але до того нас чекає багато випробувань, доленосних вчинків та рішень.

Хтось їх нас прямо зараз боронить Україну на фронті, хтось лікує поранених, інші займаються волонтерством, а дехто сплачує податки та робить донати на користь ЗСУ та фондів. Де би ти зараз не знаходився, українець не може залишатися байдужим до долі співвітчизників та Батьківщини. Кожен може долучатися до перемоги.

Найменше, що ми можемо зробити прямо зараз – це допомогти коштами нашим воїнам та фондам, що займаються підтримкою ЗСУ та відбудовою України.

Значення матиме кожна гривня допомоги, надана кожним з нас.

Для донату ми використовуємо:

  • UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами (посилання – https://u24.gov.ua).
  • Набільш популярні застосунки банків надають можливість безпосередньо донатити на рахунки ЗСУ. Донат також можна зробити з сайту банку, наприклад звідси з сайту Приватбанку – https://privatbank.ua/help-vsu.
  • Без уваги не можна залишити такі відомі та ефективні фонди, як Благодійний фонд “Повернись живим” (https://savelife.in.ua) та Благодійний фонд Сергія Притули (https://prytulafoundation.org).

Будь ласка, використайте будь-яку з доступних опцій та надайте посильну для Вас допомогу Україні.