Про “Діспекто Лігал”

Ми раді Вашому візиту на сайт Юридичної фірми «Діспекто Лігал».

Наша фірма заснована у 2008 році у м. Києві. Засновниками фірми стали три молоді спеціалісти, які на той момент мають запас здобутих в університетські роки знань, практичний досвід роботи та величезне бажання створити власну професійну фірму.

Стартовий капітал засновників ЮФ «ДіЛігал» обчислювався розміром традиційних заощаджень для людини із середнім заробітком. Ми не могли дозволити собі дорогі маркетингові компанії чи публікації у комерційних виданнях. Єдиною рекламою для нас стала наша репутація, яку ми безмірно цінуємо до сьогодні.

Згодом штат юристів почав розширюватися, значимість проектів ставала більшою.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, які довіряють нам протягом багатьох років вирішення своїх правових питань.


Професіоналізм

На наш погляд, кожен бізнес та кожен проект наших клієнтів – унікальний. Ми не користуємося шаблонними рішеннями та готовими схемами, намагаємось пропонувати найбільш оптимальне вирішення будь-яких юридичних питань.


Сервіс

Протягом довгих років ми рухаємось у напрямі розвитку якості професійного сервісу, який надається нашими юристами клієнту. Ми надсилаємо клієнтам звіти по ходу проектів, аудіозаписи судових засідань, регулярно інформуємо про хід виконання проекту електронною поштою та засобами телефонного зв’язку.


Ми ні на секунду не зупиняємось на досягнутому, постійно працюємо над удосконаленням наших спеціалістів та процесів усередині фірми, орієнтуючись на високу планку якості при наданні правової допомоги. Ми впевнені, що бізнес в Україні має потенціал, і наша фірма зможе стати для Вас надійним партнером та довіреним радником.