Податки

Податки

консультування і захист прав з питань податкового права

Наші юристи та позаштатні радники мають багаторічний досвід консультування з різних питань оподаткування та пов’язаної з ним структуризації. Ця послуга може бути надана клієнту за окремим запитом або як складова юридичного обслуговування наших клієнтів.

Завдяки успішному досвіду консультування та захисту інтересів у практиці податкового права, ми маємо можливість запропонувати широкий спектр надійних, комерційно вигідних та оптимальних рішень для завдань різного рівня, починаючи від податкового планування трансакцій та закінчуючи вирішенням спорів з органами Державної податкової служби України.

Юристи ЮФ “ДІЛІГАЛ” здатні не тільки розробити перевірене та ефективне вирішення поставлених клієнтом завдань з питань оподаткування, а й успішно впровадити розроблені механізми на практиці.


Послуги практики:

  • Консультування у процесі планування та реалізації угод, проектів корпоративної реструктуризації.
  • Податковий консалтинг з питань оподаткування у процесі провадження комерційної діяльності.
  • Супровід процесу отримання індивідуальних податкових консультацій
  • Консультування та захист інтересів платників податків у судах усіх інстанцій за позовами про визнання протиправними дій та/або рішень органів Державної податкової служби України, у тому числі, пов’язаних із проведенням позапланових податкових перевірок, донарахуванням податкових зобов’язань та ін.