Приватні клієнти

Приватні клієнти

надання юридичних послуг приватним клієнтам

Юристи Юридичної фірми «ДіЛігал» консультують та захищають інтереси приватних клієнтів з 2008 року. Захищаючи бізнес-інтереси комерційних структур, ми стаємо консультантами їх ключових осіб з питань, що не пов’язані з бізнесом.

Наші юристи надають правову допомогу приватним клієнтам з усіх питань сімейного права, у тому числі сімейні суперечки (розірвання шлюбу, аліментні правовідносини, розподіл спільного майна, встановлення порядку виховання дітей).

Ми маємо досвід юридичного супроводу процесу укладання шлюбних контрактів.

Юристи ЮФ «ДіЛігал» консультують та захищають інтереси приватних клієнтів з питань спадкування, готують проекти заповітів та супроводжують процедуру оформлення права на спадщину.

Ми неодноразово захищали інтереси приватних осіб із питань боргових взаємин. Ми зустрічалися з випадками несумлінної поведінки як кредитора, так і позичальника, успішно обороняючи законні права та інтереси клієнтів.

Ми усвідомлюємо унікальну, складну і часто вкрай чутливу природу питань, роботу з якими довіряють нам наші приватні клієнти, і неухильно дотримуємося професійної етики та конфіденційності.


Послуги практики:

  • Консультування з сімейного права.
  • Захист інтересів щодо сімейних судових спорів та консультування щодо пов’язаних ризиків.
  • Консультування щодо спадкового права.
  • Судові суперечки про спадщину та пов’язані правовідносини.
  • Консультування та захист інтересів щодо боргових взаємин фізичних осіб.
  • Консультування з питань складання шлюбних договорів, договорів про розподіл спільного майна подружжя, договорів про порядок участі у вихованні дитини.