Судові спори

Судові спори

Досудове врегулювання та судові процеси в Києві

Судова практика з моменту створення Юридичної фірми “ДІЛІГАЛ” залишається однією з наших головних практик.

Працюючи з 2008 року, ми отримали довіру багатьох українських клієнтів.

Захищаючи інтереси клієнтів у широкому спектрі суперечок, ми консультуємо при аналізі справи на стадії вивчення, прогнозуємо можливі сценарії розгляду спору у суді, вивчаємо суміжні ризики по складним процесам.

Безцінний досвід та знання, зароблені за роки практики захисту інтересів клієнтів у судових спорах, судові прецеденти, з якими ми стикалися, знання особливостей розгляду конкретних видів справ у сукупності з правильним тактичним підходом та високою теоретичною підготовкою дозволяють нам розробляти ефективні рішення у найскладніших та найважчих питаннях .

Працюючи довгі роки з українським бізнесом, ми навчилися виконувати не лише юридичні, а й бізнес-завдання наших клієнтів. Роблячи свою роботу, ми формуємо вектор нашого руху в напрямку досягнення комерційних цілей споживача наших послуг.


Судова практика Юридичної фірми «Ді.Лігал», у тому числі (але не обмежуючи), включає такі напрями.

Господарські суперечки. У цьому сегменті ми брали участь у багатьох судових процесах, у тому числі:

 • Суперечки між суб’єктами господарювання у зв’язку із існуванням дебіторської чи кредиторської заборгованості. У даному випадку конфлікт може виникнути у зв’язку з невиконанням зобов’язань за договором чи іншої угоди щодо оплати поставленого товару, виконаних робіт чи наданих послуг. У деяких випадках, заборгованість виникає у зв’язку зі здійсненням клієнтом попередньої оплати та відсутністю дій контрагента у відповідності до взятих на себе зобов’язань.
 • Суперечки між суб’єктами господарювання у зв’язку з невиконанням договору або інших угод в іншій частині, що не пов’язана із взаємовідносинами оплати.
 • Суперечки між суб’єктами господарювання, пов’язані з визнанням договору чи іншої угоди недійсною та застосуванням наслідків недійсності відповідної угоди.
 • Суперечки між власниками акцій чи частки у статутному капіталі товариства та юридичною особою.
 • Інші суперечки між суб’єктами господарювання, що виникли у процесі здійснення підприємницької діяльності.

Податкові суперечки. У цьому сегменті ми брали участь у великому переліку різновидів судових процесів, у тому числі:

 • Адміністративні судові процеси за позовами платників податків у зв’язку із протиправними діями органів Державної податкової служби України.
 • Адміністративні судові процеси за позовами платників податків у зв’язку з протиправним збільшенням податкових зобов’язань з податку на прибуток та податку на додану вартість на підставі прийнятих органами Державної податкової служби України податкових повідомлень-рішень.
 • Адміністративні судові процеси за позовами органів Державної податкової служби України щодо адміністративного арешту майна або грошових коштів на розрахункових рахунках платників податків.
 • Адміністративні судові процеси за позовами, пов’язаними із застосуванням фінансових санкцій до суб’єктів, які торгують алкогольними або тютюновими виробами.
 • Адміністративні судові процеси за позовами, пов’язаними із сплатою платниками податків єдиного соціального внеску.

Трудові суперечки. У даній галузі ми брали участь у багатьох судових процесах, у тому числі:

 • Судові процеси, пов’язані із захистом прав працівників підприємств у зв’язку із незаконним звільненням або порушенням процедури звільнення
 • Судові процеси, пов’язані із захистом прав роботодавців у зв’язку із незаконними діями працівників.

Приватним особам

 • Спори про спадщину. У цьому сегменті ми неодноразово захищали інтереси клієнтів у справах про визнання права власності на майно, що є об’єктом спадкування.
 • Сімейні суперечки. В даному сегменті наша практика представлена ​​справами про розірвання шлюбу, розподіл спільного майна подружжя, стягнення аліментів, визначення порядку участі у вихованні дітей та іншими пов’язаними спорами.
 • Боргові взаємини фізичних осіб. Юристи ЮФ «ДІЛІГАЛ» протягом багатьох років захищають інтереси приватних осіб у судових справах, пов’язаних із стягненням боргів фізичних осіб, що виникають із взаємовідносин позики на підставі відповідного договору чи розписки.