Корпоративне право

Корпоративне право

створення, реорганізація та діяльність комерційних структур

У процесі комерційної діяльності у власника чи управителя регулярно виникає необхідність у реєстрації нового проекту, припиненні діючого чи купівлі/поглинанні підприємства. На українському ринку є велика кількість привабливих, а іноді унікальних інвестиційних можливостей, упускати які здається помилкою.

Практика корпоративного права ЮФ «Діспекто Лігал» розвивалася з 2008 року. Наші юристи та консультанти компетентні у питаннях корпоративного консалтингу, консультування у сфері створення, реструктуризації та припинення суб’єктів комерційної діяльності на території України.

На жаль, у зв’язку з нестабільністю політичної та економічної ситуації в Україні виріс інтерес до консультацій та реалізації розроблених схем, пов’язаних із реструктуризацією бізнесу в ситуації неплатоспроможності, не виключаючи припинення юридичних осіб.

Юридична фірма «ДІЛІГАЛ» пропонує комплексний підхід до вирішення поставлених клієнтом завдань, пов’язаних з організацією структури суб’єктів комерційної діяльності та створення ефективної податкової та правової структури бізнесу. Ми маємо досвід роботи в різних індустріях та постійно розширюємо практику корпоративного права, виходячи з потреб ринку, бажаючи забезпечити повну юридичну підтримку нашим клієнтам.


Послуги практики:

  • Консультування та повний юридичний супровід процесу організації бізнесу, його управлінської структури, у тому числі з питань створення та реорганізації підприємств усіх форм власності.
  • Консультування та повний юридичний супровід процесу припинення суб’єктів господарської діяльності.
  • Консультування з юридичних питань, пов’язаних із веденням комерційної діяльності в Україні.
  • Комплексний юридичний супровід діяльності в промисловості з великою кількістю регуляторних вимог.
  • Розробка та покращення структури корпоративного управління.
  • Захист прав акціонерів та пов’язані консультації.
  • Консультування з питань регуляторних вимог щодо комерційної діяльності у регламентованих індустріях України.
  • Консультування та надання правової допомоги з питань отримання спеціальних дозволів, ліцензій або погоджень, необхідних для ведення особливих видів комерційної діяльності.
  • Правова допомога, пов’язана з працевлаштуванням іноземних громадян в Україні, у тому числі отримання дозволів на працевлаштування.