Програма стажування

Юридична фірма «Діспекто Лігал» рада запросити випускників та студентів юридичних факультетів взяти участь у нашій програмі стажування. Найкращих і, на наш погляд, готових до працевлаштування, ми із задоволенням приймемо до колективу.

Беручи участь у програмі стажування, Ви зможете отримати досвід у юридичних практиках, з якими ми працюємо, познайомитись із корпоративною культурою та розвинути навички ділових комунікацій.

Ви зможете познайомитись із процесом надання правової допомоги за деякими проектами, працюючи з нашими юристами. За результатом програми стажування ЮФ «ДіЛігал» приймає рішення про можливість подальшого працевлаштування на посаду молодшого юриста фірми.

Якщо Ви вважаєте себе енергійним, відповідальним, талановитим молодим юристом із високим рівнем самоорганізації – Вам обов’язково варто спробувати себе у нашій програмі стажування.

Ви можете подати заявку на участь у конкурсному відборі на нашу електронну адресу staff@dilegal.ua з темою «Програма стажування» разом з мотиваційним листом та Вашим резюме. У відповідь Вам буде направлено експертне завдання та умови його виконання.

Поставтеся серйозно до процесу складання власного резюме та мотиваційного листа, в якому опишіть свої цілі, наміри та очікування від участі у нашій програмі стажування. Саме після ознайомлення з цими документами ми ухвалимо рішення щодо необхідності надання Вам експертного завдання.

Будемо з радістю чекати на Ваші листи.