About Us

Ми раді Вашому візиту на сайт Юридичної фірми «Діспекто Лігал».

Дізнайся про історію створення юридичної фірми "ДІЛІГАЛ" та наші юридичні практики, про нашу експертизу та кейси, наші цінності і принципи.

Детальніше
Стань частиною нашої команди

Ми постійно проводимо пошук молодих талановитих фахівців у галузі права, аудита та бухгалтерського обліку.

SEO блок

Юридична фірма "Діспекто Лігал" діє на території України. Для надання юридичних послуг ми також маємо партнерів поза межами України.

В складі юридичної фірми "ДІЛІГАЛ" діють адвокати, юристи, помічники юристів та бухгалтери. 

Адвокатські послуги юридичної фірми обмежені практикам, що пов'язані з комерційною діяльністю, податками, угодами та питаннями приватних клієнтів. Найбільше за статистикою адвокатські послуги надаються в місті Києві та Київської області. Гонорари адвокатів формуються за загальними принципами ціноутворення відповідно до правил адвокатської етики. 

Юридична фірма "ДІЛІГАЛ" надає послуги в галузі корпоративного права. Ми допомагаємо в питаннях реєстрації підприємств для організації бізнеса, реєстрацією змін (реорганізацією) та припинення бізнесу. 

Юридична компанія надає послуги, що пов'язані з укладенням угод. Наші юристи розробляють договори, проводять аудит угод та супроводжують процеси припинення договорів. Ми співпрацюємо з нотаріусами на постійній основі для надання комплексного сервісу нашим клієнтам. 

В питаннях приватних клієнтів адвокати та юристи працюють в питання сімейного права (розірвання шлюбу, аліменти, поділ майна тощо), спадкування, стягнення боргів з фізичних осіб тощо.